Mobilne szkolenia – Saunier Duval szkoli z użyciem infomobila w całej Polsce

infomobile

Wiedza to klucz do sukcesu w każdej dziedzinie. Nie inaczej jest także w technice grzewczej. Gwałtownie rosnąca popularność pomp ciepła sprawia, że wraz ze sprzedażą jest konieczne równoległe podnoszenie kompetencji instalatorów w celu zagwarantowania właściwego montażu i pracy urządzeń. Pompy ciepła nie wybaczają bowiem błędów instalacyjnych, a wokół tej technologii urosło na rynku wiele mitów, które warto skonfrontować z faktami i rzetelnymi danymi. Budowanie pozycji rynkowej na podstawie wiedzy i kompetencji to cel, jaki od dawna przyświeca marce Saunier Duval. Z tego powodu w maju 2023 roku, wraz z siecią hurtowni Instal-Konsorcjum, wdrożyła ona w życie nowy, ogólnopolski program szkoleniowy dla profesjonalistów z wykorzystaniem nowoczesnego infomobila.

Idea wykorzystania mobilnego punktu szkoleniowego ma wiele zalet. Pozwala na uelastycznienie i rozszerzenie standardowej oferty szkoleniowej. Dzięki zastosowaniu infomobila jest możliwe prowadzenie szkoleń w każdym zakątku Polski. To znaczne ułatwienie dla firm instalacyjnych, ponieważ pozwala zaoszczędzić ich czas i pieniądze.

infomobile

Marka Saunier Duval posiada trzy stacjonarne ośrodki szkoleniowe znajdujące się w Warszawie, Krakowie oraz w Złotnikach koło Poznania. Nietrudno zatem dostrzec, że są w Polsce lokalizacje oddalone o setki kilometrów od tych miejscowości. Infomobil to wyjście naprzeciw firmom instalacyjnym, które prowadzą działalność w takich miejscach.

Wszystkie szkolenia z infomobilem odbywają się na terenie hurtowni zrzeszonych w ramach sieci Instal-Konsorcjum, która jest wyłącznym dystrybutorem pomp ciepła marki Saunier Duval w Polsce. Wiąże się to z kolejną zaletą, jaką jest możliwość integracji i wymiany wspólnych doświadczeń pomiędzy przedstawicielami marki, właścicielami i pracownikami hurtowni oraz firmami wykonawczymi.

Infomobil został zaprojektowany i zbudowany tak, aby nie stanowić jedynie ekspozycji, lecz aby urządzenia w nim zainstalowane mogły zostać uruchomione w celu symulacji rzeczywistej pracy. Z tego powodu samochód został wyposażony we własną instalację elektryczną, a urządzenia funkcjonują w ramach zamkniętego, ciśnieniowego układu grzewczego.

infomobile

Wśród zainstalowanych pomp ciepła znajdują się wszystkie, aktualnie oferowane modele, tzn. GeniaAir Split, GeniaAir Mono oraz GeniaAir Tek, w kombinacji z różnymi wariantami jednostek wewnętrznych – wiszących stacji hydraulicznych oraz stojących wież z wbudowanym zasobnikiem c.w.u. Oprócz tego są zainstalowane także:

  • automatyka oparta na regulatorze pogodowym SRC 720 i module rozszerzeń RED,
  • bufor wody grzewczej VNR 100 M,
  • klimakonwektory grzewczo-chłodzące z oferty produktowej marki Vaillant.

Szkolenia z wykorzystaniem infomobila mają status szkoleń autoryzacyjnych z zakresu instalacji powietrznych pomp ciepła – zarówno urządzeń wykonanych w technologii split, jak i pomp typu monoblok. Oznacza to, że każdy uczestnik po dopełnieniu stosownych formalności otrzymuje umowę autoryzacyjną i certyfikat autoryzacji. Dzięki temu jego firma pojawia się w wykazie autoryzowanych partnerów na stronie internetowej, natomiast specjalista poszerza kwalifikacje w oparciu o wiedzę i doświadczenie inżynierów szkoleniowych Saunier Duval. Szkolenie autoryzacyjne z zakresu instalacji trwa jeden dzień i jest realizowane w godzinach od 9:00 do 16:00. W trakcie spotkania każdy z uczestników może liczyć na poczęstunek oraz upominek powitalny.

infomobile

Profesjonalisto, nie zwlekaj i zacznij budować siłę swojej firmy dzięki doświadczeniu i wiedzy pracowników marki Saunier Duval. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji skontaktuj się z właściwym, regionalnym przedstawicielem, który służy pomocą w procesie zapisu i realizacji każdego szkolenia. Najbliższe, zbliżające się sesje to:

•          26 czerwca, Kielce, hurtownia Therm-Instal,

•          27 czerwca, Białystok, hurtownia AMCO,

•          28 czerwca, Zduńska Wola, hurtownia Termica,

•          30 czerwca, Kępno, hurtownia Famel.

Więcej informacji o Saunier Duval i dostępnych pompach ciepła znajdziesz na stronie www.saunierduval.pl.